True TWT-93D-2-HC
True TWT-93D-2-HC image 0
True TWT-93D-2-HC, 93" 2 Solid Door, 2 Drawer Deep Worktop Refrigerator
Free Shipping
Options and Accessories
True TWT-93D-2-HC Overview
Features & Benefits:
  • NSF/ANSI Standard 7 compliant for open food product.
  • All stainless steel front, top and ends. Corrosion resistant GalFan coated steel back.
  • Two (2) heavy duty PVC coated wire shelves per door section.
  • Each drawer accommodates two (2) full size 12"L x 20"D x 8"H (305 mm x 508 mm x 204 mm) food pans (sold separately).