True TMC-49-S-DS-HC
True TMC-49-S-DS-HC image 0
True TMC-49-S-DS-HC, 49" 4 Door Dual Sided Milk Cooler, 12 Crate Capacity
Free Shipping
True TMC-49-S-DS-HC Overview
Refrigerator Details:
Features:
  • Dual sided for convenient access to product from both sides of unit.
  • Exterior - All stainless steel exterior front, sides, back and top.
  • Standard with heavy duty floor racks and convenient clean out drain.
  • Designed to hold (12) 13"L x 13"D x 11 1/8"H (331 mm x 331 mm x 296 mm) milk crates.