Advance Tabco CRI-16-24-7
Image for reference only. Some accessories shown may not be included.
Advance Tabco CRI-16-24-7, 24" x 21" Stainless Steel Underbar Ice Bin w/ 7-Circuit Cold Plate, 100 Lb Capacity
Recommended for this item
Advance Tabco CRI-16-24-7 Overview
Features:
  • 7-Circuit cold plate sealed into the bottom of the ice bin
  • 12" Deep foam insulated ice bin