Quantum Food Service WR74-1824BK
Quantum Food Service WR74-1824BK, 24" x 18" x 74" Black Epoxy Starter Wire Shelving Unit, 4 Shelves
Recommended for this item
Quantum Food Service DB
Quantum Food Service DB, 3" Donut Bumper
Quantum Food Service WR74-1824BK Overview
Features & Benefits:
  • An ideal solution for high humidity, wet, or walk-in-cooler applications.
  • Shelves can be adjusted at 1" intervals along length of the post.