Quantum Food Service WR63-3648C
Quantum Food Service WR63-3648C, 48" x 36" x 63" Chrome Starter Wire Shelving Unit, 4 Shelves
Recommended for this item
Quantum Food Service DB
Quantum Food Service DB, 3" Donut Bumper
Quantum Food Service WR63-3648C Overview
Features & Benefits:
  • Ideal for dry storage environments
  • Shelves can be adjusted at 1" intervals along length of the post.