Quantum Food Service WR63-1824GY, 24" x 18" x 63" Gray Epoxy Starter Wire Shelving Unit, 4 Shelves
Quantum Food Service WR63-1824GY Overview
Features & Benefits:
- An ideal solution for high humidity, wet, or walk-in-cooler applications.
- Shelves can be adjusted at 1" intervals along length of the post.