Quantum Food Service WR63-1248GY
Quantum Food Service WR63-1248GY, 48" x 12" x 63" Gray Epoxy Starter Wire Shelving Unit, 4 Shelves
Recommended for this item
Quantum Food Service DB
Quantum Food Service DB, 3" Donut Bumper
Quantum Food Service WR63-1248GY Overview
Features & Benefits:
  • An ideal solution for high humidity, wet, or walk-in-cooler applications.
  • Shelves can be adjusted at 1" intervals along length of the post.